Telefonická podpora momentálně mimo provoz, dotazy prosím napište e-mailem. Děkujeme za pochopení!

Univerzální stínící clony na okna aut - sada 4ks

1 hodnocení

Univerzální clony na boční okénka vašeho auta - zastíní interiér, sníží teplotu v zaparkovaném autě.

299 Kč
Dostupnost: Dodáme za 3-5 pracovních dní
Můžeme doručit do:
2.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 7323
Univerzální stínící clony na okna aut - sada 4ks
1 hodnocení

Detailní popis produktu

Stínítko do auta je dokonale a praktické řešení, které ochrání cestující před nepříjemnými slunečními paprsky. Sluneční clony jsou univerzální, flexibilní a rozšiřitelné, takže jsou vhodné pro všechny typy automobilů. Snadná instalace během několika sekund.

Univerzální clony - zastínění bočních okýnek auta

Pružné elastické clony jsou vhodné pro všechny typy automobilů. Dvojitá vrstva vysoce kvalitního elastického polyesteru a tkanina s vysokou hustotou zajišťuje skvělý stínící efekt. Po instalaci stínících clon můžete nadále bez omezení otvírat nebo zavírat okénka, aby do auta proudil čerstvý vzduch. Díky zastínění zadních oken ochráníte všechny cestující před slunečními paprsky a zároveň snížíte teplotu ve voze.

Nasazovací univerzální clona na dveře auta

Boční clony na okna auta

Tyto sluneční clony jsou univerzální, flexibilní a rozšiřitelné, takže jsou vhodné pro všechny typy automobilů. Snadná instalace během několika sekund! 100% zakrytí zadního bočního okna poskytuje maximální zastínění pro vás a vaši rodinu a zároveň snižuje teplotu ve voze.

Když budete cestovat nebo pojedete na výlet, budete si moct lépe vychutnat hudbu, filmy, videohry, čtení a jídlo. A vaše děti, rodiče, přátelé, domácí zvířata a vy se budete cítit uvolněněji a pohodlněji. I když budete stát na parkovišti! Proti komárům a hmyzu.

  • Obsahuje celkem 4 clony - 2x přední a 2x zadní okno osobního auta.
  • Balení obsahuje: 2x clona  90x55 cm a 2x 105x53 cm
  • Materiál: nylon, spandex, lycra