Telefonická podpora momentálně mimo provoz, dotazy prosím napište e-mailem. Děkujeme za pochopení!

Sluneční rolovací clona do auta

3 hodnocení

Clona do auta proti slunci. Každý z nás často nemůže najít místo ve stínu a tak musí zaparkovat na místě, na kterém na auto svítí přímý sluneční svit. Díky cloně do auta se již nemusíte obávat toho, že budete mít v autě po příchodu vedro.

Položka byla vyprodána…
399 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 6220
Sluneční rolovací clona do auta
3 hodnocení

Detailní popis produktu

Pokud nemůžete najít parkovací místo ve stínu, aby bylo vaše auto chráněné před horkem ,Clona proti UV záření to vyřeší. Tato clona, která Vás ochrání před UV zářením, je vyrobena ze slitiny a hliníku – materiálu používaném v leteckém průmyslu!

Tato clona je neuvěřitelně multifunkční a univerzální. Je vyrobena tak, aby se vešla do všech vozidel: dodávky, nákladní automobily, sedan a SUV! Jednoduše ji seříznete podle velikosti vašeho čelního skla a máte hotovo! Je to ta nejrychlejší sluneční clona do auta dostupná na trhu! jedním tahem roztáhněte sluneční clonu zprava doleva a zavěste ji.

Návod:

Postupujte podle těchto jednoduchých kroků:  Za (1) Připevněte přísavky na pravou stranu čelního skla.  Za (2) Otočením knoflíku vysajte vzduch. Poté zasuňte okraj do zářezu. Za (3) Nakonec zatáhněte za okraj zprava doleva přes čelní sklo

  • Jednoduchá a rychlá instalace
  • Účinná ochrana proti UV záření
  • Rozměry: 45 x 140 cm (š x v) - výšku clony lze zkrátit
  • Materiál: slitina hliníku