Telefonická podpora momentálně mimo provoz, dotazy prosím napište e-mailem. Děkujeme za pochopení!

Sada na opravu čelního skla svépomocí

1 hodnocení
199 Kč
Dostupnost: Dodáme za 3-5 pracovních dní
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 7320
Sada na opravu čelního skla svépomocí
1 hodnocení

Detailní popis produktu

Díky této sadě si můžete čelní sklo svého vozu opravit sami! Hluboké škrábance a praskliny na čelním skle nebo prasklém skle budou téměř neviditelné a sklo bude chráněno před dalším poškozením. Je vhodný k opravě poškození ve formě malých ok, jakmile podélné trhliny nepřesáhnou 15 cm. Vzhledem k velkému množství lepidla v sadě je sada vhodná k opakovanému použití.

Rychlý účinek - celý postup nanášení lepidla trvá několik minut a lepidlo zaschne za 20 minut po vystavení slunci.

Jak použít sadu na opravu čelního skla svépomocí?

Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, proveďte opravu brzy poté, co dojde k poškození. Čelní sklo by mělo být zastíněno před přímým slunečním světlem, dokud není celá oprava dokončena. odřízněte pouze utěsněnou špičku na tenkém konci láhve s opravnou pryskyřicí. Úspěšné opravy je dosaženo, pokud opravná pryskyřice zcela pronikla do trhliny a trhlina "zmizela. Pracujte pomalu a opatrně, nenechávejte vzduchové kapsy a ujistěte se, že trhlina není znečištěna a neobsahuje vodu.

Jak opravit čelní sklo svépomocí doma sám?

Postup opravy předního sklad krok za krokem:

Krok 1

Očistěte místo od nečistot a umístěte kroužek přímo na poškozené místo. Dbejte na to, aby se přísavka nedostala do žádné trhliny.

Krok 2

Našroubujte dávkovač na kroužkovou základnu a vmáčkněte dovnitř 3-6 kapek roztoku.

Krok 3

Otočte hlavou přísavky proti směru hodinových ručiček a pevně ji utáhněte.

Krok 4

Zevnitř vozidla se ujistěte, že je gumový otvor dávkovače zcela otevřený. Nechte sadu na čelním skle působit přibližně 4-6 minut, aby roztok těsně vyplnil dutinu.

Krok 5

Při odšroubování vakuové nádoby dávejte pozor, abyste nepoškodili opravovaný povrch. Při odšroubování se uvolní vzduch nasátý v nádobě. Našroubujte vakuovou nádobu zpět na podstavec, ale zkontrolujte, zda se v opravované dutině nenachází vzduchové bubliny. Pokud ano, použijte opět vakuovou nádobu k jejich vysátí.

Krok 6

Po úplném odstranění vzduchu z opravované dutiny otočte vakuovou komoru o půl otáčky doleva (proti směru hodinových ručiček). Vyjměte celou soupravu včetně podstavce tak, že nadzvednete přísavky. Přebytečný přípravek z čelního skla jemně setřete.

Krok 7

Po dokončení aplikace postavte vozidlo na plné sluneční světlo nebo pod UV lampu. Vůz nechte 5 až 10 minut, dokud přípravek zcela nevytvrdne. Poté odstraňte vyrovnávací fólii a nechte výrobek na povrchu skla zcela zaschnout. Po zaschnutí můžete přebytečnou vrstvu ze skleněného povrchu odstranit žiletkou