Telefonická podpora momentálně mimo provoz, dotazy prosím napište e-mailem. Děkujeme za pochopení!

Sluneční polarizační brýle Polaryte HD (1+1 zdarma)

35 hodnocení

V sadě dodáváme dva kusy. Jeden černý a jeden hnědý se vzorem – takže stylově může vyjet na cesty celá rodinka. Brýle jsou vhodným dárkem pro všechny řidiče a řidičky, kterým rozhodně udělá radost!

249 Kč
Dostupnost: Dodáme za 3-5 pracovních dní
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 3037
Sluneční polarizační brýle Polaryte HD (1+1 zdarma)
35 hodnocení

Detailní popis produktu

Právě v období, kdy je sluníčko „proklatě“ nízko jak ráno, tak již brzy odpoledne a velmi brzy je tma se většina řidičů setkává s velmi ostrými, osluňující podměty, které nejen řízení znepříjemňují, ale jsou i velmi nebezpečné. Oslnění sluncem, nebo ostrými xenonovými světly je pro nás „řidiče“ přímo noční můrou.

Všechna různá tónovaná plexiskla, či polarizační desky jsou nepraktické, nastavovaní komplikované a mnohokrát prostě nefungují, jak by měly. My přinášíme skvělou novinku! UNISEX polarizační brýle Polaryte HD, jsou úžasné a fungují na stejném principu jako třeba skla v pilotní kabině letadel. Ostré světlo se rozptýlí po hladkém povrchu brýlí a do oka jde již tlumené a bezpečné světlo, což velmi ocení vaše oči!

Řízení je několikanásobně bezpečnější! Nezaskočí Vás sluníčko, ostrá světla, ani oslňující sníh, či odrazy od palubní desky, nebo od kapot a skel před vámi jedoucích aut. Navíc brýle mají kvalitní UW filtr, který chrání vaše oči a neničí váš zrak! K tomu všemu ještě vypadají více než stylově a sluší skoro každému!

  • Brýle disponují Diamond Vision technologií a polarizačním filtrem, díky nim se do oka dostává optimální jas, kontrast i barva, která je oku příjemná!

V sadě dodáváme dva kusy. Jeden černý a jeden hnědý se vzorem – takže stylově může vyjet na cesty celá rodinka. Brýle jsou vhodným dárkem pro všechny řidiče a řidičky, kterým rozhodně udělá radost!

 Obsah balení polarizačních brýlí Polaryte HD:

  •     2 x unisex brýle v sadě (černé a hnědé),
  •     1 utěrka z mikrovlákna (100% polyester)
  •     1 pouzdro na brýle