Omlouváme se, kvůli vysokému vytížení expedice nestíháme odbavovat telefonické dotazy. Prosím, pište maily, na které do 48 hodin odpovíme.

Zpětné zrcátko do auta s kamerou (II. jakost)

Kód: V2722
19 hodnocení
Značka: TIP!
1 499 Kč –73 %
97 577421a058813
1 499 Kč –73 % 399 Kč
Ihned k odeslání (2 ks)

Skvělý pomocník na cesty, letní výlety a dovolené - vyměníte staré zpětné zrcátko v autě z nové, které má kameru zaznamenávající veškerý pohyb před autem. Pokud vás na silnici někdo ohrozí nebo díky někomu nabouráte, budete mít jednoduše důkazy pro policii!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Černá skříňka (black box) je známá především z letadel. Díky tomuto zrcátku jí ale můžete mít i ve svém autě! Je to šikovný pomocník, kterého využijete na cestách za volantem osobního i nákladního auta. Hodí se především:

  • Při pracovních a služebních cestách v osobním autě, dodávce i náklaďáku
  • Při výletech s rodinou a přáteli po ČR i do zahraničí
  • Při cestě na letní dovolenou - třeba do Chorvatska nebo Itálie

Díky kameře ve svém autě získáte záznam vaší cesty a v případě nečekaných událostí, jako je třeba dopravní nehoda nebo provokace jiného řidiče před vámi, máte uložen důkazní materiál, který vám pomůže celou situací řešit s dopravní policí.

Ideální na cesty do zahraničí

Pokud cestujeme do zahračničí, často narážíme na jazykovou bariéru. V případě dopravní nehody mimo ČR je tak záznam z kamery skvělým způsobem, jak celou nepříjemnost vyřešit. Video a obraz je mnohem lepší než tisíc slov!

V balení je veškeré potřebné příslušenství

II. Jakost = zrcátko má baterii s nízkou kapacitou, nelze používat bez připojení ke zdroji energie a nelze uplatňovat právo z vadného plnění v této záležitosti.