Telefonická podpora momentálně mimo provoz, dotazy prosím napište e-mailem. Děkujeme za pochopení!

Zpětné zrcátko do auta s kamerou

25 hodnocení

Skvělý pomocník na cesty, letní výlety a dovolené - vyměníte staré zpětné zrcátko v autě z nové, které má kameru zaznamenávající veškerý pohyb před autem. Pokud vás na silnici někdo ohrozí nebo díky někomu nabouráte, budete mít jednoduše důkazy pro policii!

standardní cena: 399 Kč –25 % 299 Kč
Dostupnost: Ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Možnosti doručení
Kód: V2722
Zpětné zrcátko do auta s kamerou
25 hodnocení
97 577421a058813
Akce
399 Kč –25 %

Detailní popis produktu

Černá skříňka (black box) je známá především z letadel. Díky tomuto zrcátku jí ale můžete mít i ve svém autě! Je to šikovný pomocník, kterého využijete na cestách za volantem osobního i nákladního auta. Hodí se především:

  • Při pracovních a služebních cestách v osobním autě, dodávce i náklaďáku
  • Při výletech s rodinou a přáteli po ČR i do zahraničí
  • Při cestě na letní dovolenou - třeba do Chorvatska nebo Itálie

Díky kameře ve svém autě získáte záznam vaší cesty a v případě nečekaných událostí, jako je třeba dopravní nehoda nebo provokace jiného řidiče před vámi, máte uložen důkazní materiál, který vám pomůže celou situací řešit s dopravní policí.

Ideální na cesty do zahraničí

Pokud cestujeme do zahračničí, často narážíme na jazykovou bariéru. V případě dopravní nehody mimo ČR je tak záznam z kamery skvělým způsobem, jak celou nepříjemnost vyřešit. Video a obraz je mnohem lepší než tisíc slov!

V balení je veškeré potřebné příslušenství

UPOZORNĚNÍ = zrcátko má baterii s nízkou kapacitou, nelze používat bez připojení ke zdroji energie a nelze uplatňovat právo z vadného plnění v této záležitosti.