Telefonická podpora momentálně mimo provoz, dotazy prosím napište e-mailem. Děkujeme za pochopení!

Závěsný držák na odpadkové koše - chytrá vychytávka do vaší kuchyně!

5 hodnocení
99 Kč
Dostupnost: Ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 3091
Závěsný držák na odpadkové koše - chytrá vychytávka do vaší kuchyně!
5 hodnocení

Detailní popis produktu

Sledujeme nejnovější trendy moderního bydlení a máme rádi novinky, které jsou nejen zajímavé, ale hlavně praktické, proto jsme zařadili, mezi naše praktické pomocníky, tento skvělý držák odpadkových pytlů.

Každý mnohokrát zažívá při vaření to, že nemáme kam odložit slupky od brambor a zbylé věci od vaření. Přenášení do odpadkového koše je nepraktické a ještě si uděláme nepořádek po celé kuchyni. Je Vám to povědomé? Nebo po odlíčení zůstanou odličovací tampónky na zrcadle?  To vše vyřeší náš praktický a extra silný držák, který připevníte na jakoukoliv skříňku, aby vám byl po ruce.

Osvědčí se v kuchyni, koupelně, garáži, dílně, kde bude věrným pomocníkem při odkládání věcí, které překáží na pracovní ploše, anebo jsou potřeba vyhodit. Skvěle ho využijete jako odpadkový koš, zavěšený uvnitř skříňky. Můžete ho ale použít jako odkladiště třeba na igelitové tašky a sáčky. Obsah drží pevně, disponuje praktickým víkem a unese i 2 kg jablek. Malý, skladný, praktický, hygienický a vlastně nepostradatelný.

Pokud ho zrovna nepotřebujete na odpad, skvěle poslouží i jako sušák na utěrky, či kuchyňské hadříky. Díky kvalitnímu plastu, ze kterého je vyroben, je možné, ho pohodlně umýt v myčce, takže bude stále čistý a bez nebezpečných bakterií! Navíc manipulace s ním je tak snadná, že ji vládne i malé dítě. Díky rychlému vyndání sáčku a možnosti mít odkladiště kdykoliv po ruce bude vaše kuchyň čistější, hygieničtější a rychleji uklizená.

Držák je vhodný na každou skříňky o maximální šíři hrany 2 cm. Je v bílé barvě, takže se hodí do každého interiéru. Když ho zrovna nepotřebujete, tak se složí a zabere minimálně místa ve srovnání s klasickým odpadkovým košem. Jeho využití je všestranné a jistě sami přijdete na spoustu věcí, které jsme zde nezmínili. Pořiďte hned více kusů, protože až ho použijete, zjistíte, že jeden kus nikdy nestačí!

Materiál: pevný plast

Rozměry:  24 x 11 x 3 cm

Maximální rozměr hrany dvířek/zásuvky: 2 cm