Telefonická podpora momentálně mimo provoz, dotazy prosím napište e-mailem. Děkujeme za pochopení!

Lazy Bag = samonafukovací vak

80 hodnocení
Dokonale skladné, skvěle přenosné a cool! Líný vak LAZY BAG je ideální společník na letní výlety, válení u vody, pohodlí na pláži nebo na fesťáku! Nafouknete jen nabráním vzduchu, přenesete jako pohodlný baťůžek. Samonafukovací pytel je prostě dokonalý parťák.
 
Varianta:
299 Kč 399 Kč 299 Kč od 299 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Dodáme za 3-5 pracovních dní Zvolte variantu
Možnosti doručení
Kód: 2971/MOD 2971/BIL 2971/CER Zvolte variantu
Lazy Bag = samonafukovací vak
80 hodnocení

Detailní popis produktu

Lehký, praktický a plný vzduchu! Největší vychytávka letošní letní sezóny v šesti veselých barvách, kterou oceníte hlavně během festivalů či jakéhokoliv jiného lenošení pod širým nebem.

V parku, na pláži, u bazénu, na festivalu, u řeky, na terase, v zahradě, v obýváku... Rozbalte to kdekoliv! Je velký, pohodlný a díky malému praktickému balení jej můžete vzít kamkoli jen budete chtít.

Vzdušný sedací vak je jako pohovka, kterou jednoduchým pohybem naplníte vzduchem a stejně snadno zase vypustíte a složíte do praktického obalu. Pohodlně se do vaku vejdete i dva.

Vlastnosti:

  • Váha: 1,53 kg
  • Rozměry se vzduchem: 246 x 70 x 65 cm
  • Rozměry bez vzduchu: 260 x 70 cm
  • Nosnost: 200 kg
  • Je úžasně skladný, a tak je ideálním parťákem na cestování, festivaly, výlety na pláž nebo třeba posezení v parku. A díky speciálnímu nylonu ripstop je velmi odolný a extrémně lehký.