Omlouváme se, kvůli vysokému vytížení expedice nestíháme odbavovat telefonické dotazy. Prosím, pište maily, na které do 48 hodin odpovíme.

Voděodolné pouzdro na mobil

Kód: 2977
16 hodnocení
Značka: TIP!
149 Kč
Ihned k odeslání
Selfie pod vodou? My říkáme ANO! S naším pouzdrem na mobil do vody je to hračka, mrkni!
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fotíte a natáčíte videa svým mobilem? Máte rádi telefon po ruce, kdykoliv a kdekoliv? Chcete si telefon užit i tam, kde to pro Vás bylo nepředstavitelné – třeba pod vodou? Skvělá novinka pro Váš smartphone je tady! Selfie pod vodou? My říkáme ANO!

Toto voděodolné, velmi praktické pouzdro využije každý nadšený sportovec, cestovatel, vodák, potápěč, milovník adrenalinových zážitků, ale i běžný uživatel. Fotky pod vodou, bez voděodolného telefonu! I toto už můžete! Dnes je možné obsloužit telefon kdekoliv, i když si zrovna plavete v bazénu. Díky průhlednému materiálu z obou stran, jsou všechny funkce dostupné, telefon je bezvadně chráněný. Barevná nabídka je pestrá a vybere si každý! Dnes Vám již žádný zážitek neuteče a ještě ho ihned sdílíte se svými přáteli.

Tento bezvadný „kabátek“ pro Váš mobil Vám budou přátelé závidět. Vypadá skvěle na každém smartphonu. Přizpůsobí se většině velikostí! A bezvadná šňůrka pro zavěšení na krku je součástí balení.