Telefonická podpora momentálně mimo provoz, dotazy prosím napište e-mailem. Děkujeme za pochopení!

Tummy Trimmer - domácí posilovač

4 hodnocení
Novinka ve světě fitness! Tummy Trimmer je unikátní, skladný a velmi efektivní posilovač pro celé tělo!
 
299 Kč
Dostupnost: Dodáme za 3-5 pracovních dní
Můžeme doručit do:
30.4.2024
Možnosti doručení
Kód: 2827
Tummy Trimmer - domácí posilovač
4 hodnocení

Detailní popis produktu

Tummy Trimmer je unikátní, skladný a velmi efektivní posilovač pro celé tělo! Nemusíte čekat Novoroční předsevzetí, formujte svoje tělo rychle, efektivně už teď! Díky rozměrům schováte svou posilovnu vedle skříně i pod postel! Je navržený tak, abyste v co nejkratším čase procvičili co nejvíce svalů a efektivně zpevnili své tělo.

V jednoduchosti je síla!

Tento malý posilovací stroj skrývá velké možnosti. Dolní část tvoří nášlapnice, do kterých navléknete nohy. Horní část slouží k uchopení rukou-polstrovaná madla. Tyto dvě části jsou spojené dvěma pružinami, které dávají odpor a zesilují účinek každého cviku a zároveň vám pomahají cvičit správně a zajistit potřebnou oporu!  

Tummy trimmer spojuje vše, co chcete od cvičebního náčiní. Je skladný, můžete to ho použít v různých obměnách, podle nálady. Je vhodný pro všechny věkové kategorie. Pro ženy i muže. Můžete procvičit všechny partie a nemusíte mít víc strojů.

Pozici ve stoje skvěle posilíte a zpevníte ruce, prsa a střed těla. Při použití v leže zapojíte nohy, ruce, břišní svaly, hýždě i boky. Spolu se zádovými svaly. Když zvolíte přitahování, skvěle procvičíte záda a střed těla a Tummy Trimmer umožňuje v leže cvičené zaměřené na nohy a zadeček.

Hubnutí i zpevňování bude zábavou. Již brzy uvidíte výsledky, které vás ohromí. Nečekejte na nic a začněte cvičit hned, z pohodlí domova. Tummy trimmer vám nezabere ani místo, ani dlouhé hodiny v posilovně.Pořiďte si ho s kamarádkami / kamarády a uspořádejte scičební hodinu v obýváku. Tommy trimmer se vejde do každého batohu. Má tolik možností, že i při cvičení, každý den, vždy bude moc cvičit jinak.

 

Rozměry: 29 x 24 x 29 (D x Š x V)