Telefonická podpora momentálně mimo provoz, dotazy prosím napište e-mailem. Děkujeme za pochopení!

Stírací mapa světa - luxusní dárek!

3 hodnocení
Krásná dekorace do bytu i kanceláře, navíc parádní dárek, který se hodí dospělým i dětem! Na mapě jednoduše stíráte místa, která jste navštívili.
 
Varianta:
269 Kč 499 Kč 699 Kč od 269 Kč
Dostupnost: Ihned k odeslání Ihned k odeslání Ihned k odeslání Zvolte variantu
Můžeme doručit do:
26.4.2024 26.4.2024 26.4.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení
Kód: 2830/1 K 2830/2 K 2830/3 K Zvolte variantu
Stírací mapa světa - luxusní dárek!
3 hodnocení

Detailní popis produktu

Kdo by neměl rád cestování? To vzrušení, radost z poznávání nových míst, kultur, lidí. Co se vám vybaví, když si vzpomenete na svou poslední dovolenou? Nebo tu chvíli, když jste poprvé viděli moře?

Své vzpomínky si můžete jednoduše připomenout každý den! Stačí vám k tomu dekorativní mapa světa, na které si vyznačíte navštívená místa a stírací mapu pak vystavíte ve svém pokoji, pracovně, nebo v kanceláři. Vzpomínky tak budete mít jednoduše nadosah a během náročného dne se jednoduše přenesete do svých vzpomínek na krásné chvíle strávené na cestách!

Stírací mapa? Krásný dárek!

Přemýšlíte nad krásným a originálním dárkem pro někoho blízkého? Stírací mapa je téměř univerzálním řešením! Vždyť kdo by neměl rád výlety, cestování po světě a dovolené?

  • PRO DĚTI: ať je jim deset nebo čtyřicet, určitě budou šťastní, když si budou moci pověsit krásnou stírací mapu a vyznačit, jaká místa už navštívily!
  • PRO VNOUČATA: lámete si hlavu, čím potěšit vnoučata? Stírací mapa je zaručeně překvapí i potěší, zkuste to!
  • PRO PARTNERA ČI MANŽELA: vykašlete se na ponožky, lahev alkoholu nebo štangli salámu – zkuste něco nového, co muže překvapí a z čeho bude mít určitě velkou radost!
  • PRO PŘÍTELKYNI ČI MANŽELKU: stírací mapa je krásným doplňkem k nějaké kosmetice, šperku či poukazu na oblečení. Překvapte svou nejdražší a společně třeba naplánujte, kam vyrazíte na příští dovolenou!
  • PRO BABIČKU A DĚDEČKA: snad nejtěžší úkol je vymyslet dárek pro babičky a dědečky. Pokud procestovali svět, tato stírací mapa jim udělá velikou radost a vy budete mít opravdu originální dárek, který nečekali!
  • PRO KAMARÁDY, KOLEGY: stírací mapa je neutrální a téměř univerzální dárek, kterým nemůžete urazit ani kamaráda, nebo kolegu z práce.

SKVĚLÝ TIP PRO PÁNY

Kupte své drahé ženě letenky nebo zájezd, ale buďte originální – neříkejte jí, kam letíte! Dejte jí tuto stírací mapu v krásném tubusu a před předáním mincí seškrábněte právě to vybrané místo, kam se chystáte. Uvidíte, jak bude překvapená a ocení originální způsob předání :-)