Telefonická podpora momentálně mimo provoz, dotazy prosím napište e-mailem. Děkujeme za pochopení!

Silikonové rukavice - HOT HANDS

3 hodnocení

Horké hrnce ani plechy nejsou problém! Pomohou červené silikonové rukavice HOT HANDS, které skvěle izolují a díky kterým nemáte šanci se spálit!

Položka byla vyprodána…
199 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 3903
Silikonové rukavice - HOT HANDS
3 hodnocení

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

  • Silikonové rukavice pro pohodlnou práci v kuchyni
  • Ideální na vyndávání plechů z trouby, zvedání pokliček i hrnců
  • 2 kusy v balení
  • Rukavice máme skladem = rychlé dodání k vám

Kolikrát už jsme spálili v kuchyni? Kolikrát jsme hledali chňapku, přehrabovali vše, abychom našli utěrku, nebo cokoliv, čím uchopit horký pekáč, nebo hrnec na plotně a stejně to nakonec skončilo popálenými prsty a jídlem na podlaze? Že Vám to připomíná každodenní rutinu v kuchyni? Tak my máme řešení!

Hot Hands, jsou geniální, skoro supermanské rukavice, které prostě umí v kuchyni kouzlit! S nimi bez obav uchopíte horký plech a bezpečně přenesete pečínku, nebo nedělní koláč na vaši kuchyňskou linku, žádné pálení, žádné smekání – bezpečně, jako nikdy dříve. Bez problémů s nimi otočíte maso na grilu, nebo hranolky na pečícím plechu. Stejně dobře poslouží při manipulaci s horkou pánví, nebo hrnci. Jsou prostě nezaplatitelným pomocníkem! Už žádné popáleniny, spáleniny, nebo kuchyňská fiaska!

Rukavice jsou tvořeny měkkým, velmi příjemným silikonem, který dokonale supluje vaši kůži, jen bez popálení. Jsou dostatečně dlouhé, aby zabránily popáleninám na zápěstích, což se běžně děje, třeba u použití kuchyňským chňapek, nebo silikonových chráničů na prsty, které jsou navíc neforemné a špatně se s nimi zachází. Mají hrbolkatý povrch, který je tvořen drobnými srdíčky, což symbolizuje „vařím s láskou“, ale zároveň mají funkci proti sklouznutí. Díky naprosto geniálnímu zpracováním, rukavicí hravě povolíte víčko na jakékoliv sklenici, což se zrovna v kuchyni hodí stále. Navíc stejně jako s horkými věcmi se stejně hodí na manipulaci s věcmi ledovými.

Silikon je žádaný pro snadnou údržbu, dlouhou životnost, zdravotní nezávadnost. Rukavice mají praktické poutko na zavěšení, aby byly stále po ruce. Jsou prstové pro dokonalý cit. Unisex.

Podrobnosti o silikonových rukavicích:

  • Odolné do 220 °C
  • Provedení UNISEX
  • Délka: 27 cm
  • Materiál: silikon
  • V balení najdete 2 kusy rukavic