Omlouváme se, kvůli vysokému vytížení expedice nestíháme odbavovat telefonické dotazy. Prosím, pište maily, na které do 48 hodin odpovíme.

Plyšový pelíšek a podložka pro kočku

Kód: 2752
19 hodnocení
Značka: TIP!
599 Kč –50 %
Plyšový pelíšek a podložka pro kočku
599 Kč –50 % 299 Kč
Ihned k odeslání (1 ks)
Chcete pro svou kočičku jen to nejlepší? Pořiďte jí útulný a heboučký pelíšek, ve kterém se bude každý den s chutí vyhřívat.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chcete pro svou kočičku jen to nejlepší? Pořiďte jí útulný a heboučký pelíšek, ve kterém se bude každý den s chutí vyhřívat. Vhodný i pro menší psí plemena.

Kočky milují teplo, dlouhé lenošení a všelijaké skrýše. To vše jim poskytne plyšový tunelový pelíšek, ze kterého hravě uděláte i prostornou podložku. Kitty Shack je po stranách opatřen zipem. V zapnutém stavu je z něho kočičí pelíšek trojúhelníkového tvaru. Po rozepnutí získáte praktickou velkou podložku pro další kočičí radovánky. Do pelíšku se bez problémů vejdou i menší až střední psí plemena.

Uvnitř podložky je zabudované termo-reflexní jádro, které odráží tělesné teplo kočičky a tím udrží pelíšek stále teplý. Vaše kočka si tak bude připadat, jakoby se vyhřívala na kamnech, přesně tak jak to mají rady. Pelíšek můžete bez obav položit na gauč, postel, do auta i na zem, zkrátka kamkoli, kde bude chtít vaše kočička lenosit.

Rozepnutou podušku lze prát v pračce a poté nechat volně osušit.

Rozměry pelíšku

  • Ve složeném stavu - "tunel"
    • délka = 52cm
    • uvnitř = šířka spodní části 26 cm, výška po nejvyšší bod 20 cm
  • ​V rozloženém stavu - "deka"
    • ​délka = 52 cm a šířka = 82 cm