Omlouváme se, kvůli vysokému vytížení expedice nestíháme odbavovat telefonické dotazy. Prosím, pište maily, na které do 48 hodin odpovíme.

Neoprenový pás na břicho

Kód: 2803
6 hodnocení
Značka: TIP!
249 Kč –40 %
Neoprenový pás na břicho
249 Kč –40 % 149 Kč
Ihned k odeslání (1 ks)
Neoprenový břišní pás pro efektivní spalování tuku v oblasti břicha!
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Aby to šlo rychleji, pořiďte si tento pás z kvalitního neoprenového materiálu. Díky teplu, které se tvoří pod pásem, cíleně hubnete v problémové oblasti břicha. Pás je diskrétní, lze ho nosit i pod oblečení. Vhodné pro obvod pasu až 110 cm.

 

A jak to funguje?

Pod pásem vzniká zóna, kde se hromadí teplo. Díky cílenému zahřívání kůže, dochází ke zvýšení teploty v oblasti břicha a v místě kde dochází k zahřátí se lépe rozkládají tukové buňky a vy hubnete! Cíleně a snadno. V kombinaci se cvičením získáte zrychlení hubnoucího procesu. A má to i další výhody, přiložením pásu a saunového efektu, který pás vytváří, se pokožka více potí, vylučuje toxiny a škodliviny a tak je zdravější a přímo září. Navíc pás postačí nosit 30-60 minut denně a výsledky Vás ohromí! Již brzy se nechtěným kilům vysmějete!

Pás mohou používat ženy i muži všech věkových kategorií. Vezměte si ho s sebou na procházku, na kolo, do fitka, nebo třeba jen na nákup a výsledky se brzy dostaví!