Telefonická podpora momentálně mimo provoz, dotazy prosím napište e-mailem. Děkujeme za pochopení!

Make-up razítko na obočí - se zrcátkem

2 hodnocení
S naší razítkovací sadou na obočí, nemusíte být profesionální vizážista, ale výsledek je překvapivý a dokonalý!
 
Varianta:
149 Kč
Dostupnost: Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Možnosti doručení
Kód: 3043/CER 3043/HNE Zvolte variantu
Make-up razítko na obočí - se zrcátkem
2 hodnocení

Detailní popis produktu

Dnes, více, než kdy jindy, společnost klade velký důraz na skvělé, pravidelné a upravené obočí. Už se to netýká jen filmových celebrit, ale i nás „obyčejných smrtelníků“. Všechny ženy touží po upraveném, pravidelném a tvarově dokonalém obočí! Ale líčení má mnoho úskalí a místo skvělého výsledku se můžeme stát karikaturami, což žádná z nás neocení! Dokonalý tvar už nemusí být pouze snem každé z nás!

S naší razítkovací sadou na obočí, nemusíte být profesionální vizážista, ale výsledek je překvapivý a dokonalý! Můžete si zvolit ze dvou tvarů obočí – rovné, nebo obloukové. Stačí jen razítko natřít barvou a otisknout. Dokonalý tvar, stejná síla, přesná délka, prostě dokonalé a snadné! A teď už jen hurá do ulic! Zvládnou to i méně zručné ženy, které v líčení začínají nebo se líčí jen výjimečně.

Dokonalé obočí je dominantou a ikonou vzhledu obličeje. Pokud je správně tvarované a výrazné obočí postačí k tomu, aby žena vypadala upraveně a přirozeně. Celkový dojem obličeje se zvýrazní a vylepší! Líčení prostě nikdy nebylo snazší! Balení barvy obsahuje i zrcátko, takže se upravíte i v autě. Tato investice se vyplatí! Ušetříte spoustu peněz za odborníky v líčení, přestože budete vypadat, jako když právě jdete ze salónu krásy!

Balení obsahuje:

2 razítka rovné (pravé a levé)

2 razítka obloukové (pravé a levé)

1 barva na obočí v obsahu 4,5 g se zrcátkem