Omlouváme se, kvůli vysokému vytížení expedice nestíháme odbavovat telefonické dotazy. Prosím, pište maily, na které do 48 hodin odpovíme.

LEGO pásky nalepovací (4ks)

Kód: 3097
Novinka
27 hodnocení
Značka: TIP!
399 Kč –38 %
lego paska 1509491861 488
399 Kč –38 % 249 Kč
Ihned k odeslání (> 3 ks)

Sada 4 kusů nalepovacích pásků na stavebnice LEGO a jí podobné. Každý pásek měří skoro metr!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Protože stavění na zemi, už může být nuda. I když postavíte mrakodrap, vždy je stejný a zabírá spoustu místa. Co když Vám nabízíme možnost stavět hlavou dolů? Co když můžeme dělat vlnovky? Co když se dá udělat stavební plocha z čehokoliv – třeba z nohy od stolu? Co když můžeme stavět ze všech stavebnic a s každou to jde?

Máme skvělou pásku v délce 3,6 m, kterou můžete nalepit na každý hladký povrch a stavět. Proto už nic není nemožné. Stavějte do stran, stavějte koupelně, na zemi, na zdi, na spodní straně stolu, na okně, na hraně postele a klidně i ruské kolo! Na všechno říkáme ANO! Pásku můžete kdykoliv sejmout a nalepit jí jinam, nedělá žádné mastné skvrny, neničí povrch, na kterým přilnula. Je kompatibilní se všemi stavebnicemi lego, těmi klasickými, neklasickými. Disponuje výběžky, které jsou pro LEGO notoricky známé. Takže kosmická loď si klidně může přistát na okně, nebo v zoologické zahradě.

Tato jednoduchá, pružná, ohebná a barevná páska, otevírá nepřeberné množství možností, nápadů a přímo vybízí kreativního ducha. Cokoliv, co jste mysleli, že není možné se stavebnicí, tak dnes už možné je. Pokaždé vymyslíte něco nového a je jedno, jestli máte jednu stavebnici, nebo jich jsou hromady, stavět může každý a dokonce ani věk, zde není vůbec důležitý. Můžete tvořit tematické celky, ale i naprosto nečekané variace. Již nudná požární stanice může mít točenou dráhu pro hasiče a figurky mohou být malými Spidermany a šplhat kolmo vzhůru.

Zamyslete se a určitě už vidíte ve své mysli, co všechno se dá s páskami LEGO podniknout! Balení obsahuje 4 barvy v celkové délce 3,6 metrů. Je to málo? Kupte jich rovnou víc, ať vám při vytváření LEGO říše nedojdou!

 

Parametry:

4x páska, každá má jinou barvu

Celkem délka 3,6 m (každý pásek měří 0,9 metru)

Šířka pásku je 16 mm

Kompatibilní s: LEGO ™, PixelBlocks, Mega Bloks, KRE-O, K'NEX Bricks ™ a dalšími