Telefonická podpora momentálně mimo provoz, dotazy prosím napište e-mailem. Děkujeme za pochopení!

Kráječ zeleniny Sliceiest

1 hodnocení

Neztrácejte čas s krájením zeleniny s tímto skladným a multifunkčním kráječem.

 
389 Kč
Dostupnost: Dodáme za 3-5 pracovních dní
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 7230
Kráječ zeleniny Sliceiest
1 hodnocení
4977 5 krajec zeleniny sliceiest
Novinka

Detailní popis produktu

PROČ BYSTE ZTRÁCELI ČAS KRÁJENÍM ZELENINY?

Pokud vás nebaví krájet ručně, SLICEIEST bude jistě jedním z nejlepších nástrojů ve vaší kuchyni. Naše struhadlo vám umožní rychlejší a snadnější práci.Vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli a s 8 mimořádně ostrými a přesnými čepelemi. SLICEIEST je dokonale navržen tak, aby usnadnil a urychlil krájení ve vaší kuchyni.Náš SLICEIEST vám usnadní krájení veškeré zeleniny, kterou chcete připravit. A co je nejdůležitější, protože je manuální, velmi snadno se čistí (na rozdíl od elektrických kráječů).Je to dokonalý nástroj.

JAK HO POUŽÍVAT?

Součástí kráječe jsou 3 vyměnitelné čepele.Všechny čepele lze snadno měnit ručně.Pokud chcete nakrájet něco malého, položte ovoce nebo zeleninu na ochrannou mřížku, jinak je držte prsty mimo dosah nožů.Přejeďte potravinami přes nože a nechte kráječ pracovat. Jídlo bude vždy nakrájené na plátkyrovnoměrně!

TIPY NA POUŽITÍ

Dlouhou zeleninu, jako je okurka nebo mrkev, je nejlepší před krájením nakrájet na kratší kousky.Při používání tohoto kráječe zeleninu spíše tlačte směrem dolů k noži, než k sobě.

SNADNO SE ČISTÍ

Čištění našeho kráječe je velmi snadné. Stačí vyjmout čepel a umýt ji pod tekoucí vodou pomocí čisticího kartáčku.Doporučujeme čistit kartáčkem, abyste řádně odstranili zbytky na nožích.