Telefonická podpora momentálně mimo provoz, dotazy prosím napište e-mailem. Děkujeme za pochopení!

Depilační vosk Wonder Wax - revoluce v boji s chloupky!

155 hodnocení
259 Kč
Dostupnost: Ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Možnosti doručení
Kód: 3088
Depilační vosk Wonder Wax - revoluce v boji s chloupky!
155 hodnocení

Detailní popis produktu

U depilace voskem je známý nepříjemný pocit, bolest a zarudnutí v místě použití. Samozřejmě, že každý zásah do kořínku chloupku je částečně bolestivý, ale hned vysvětlíme, v čem je WONDER WAX tak jedinečný.

Depilační vosk Wonder wax pracuje jinak než depilační pasty, cukrové pasty, nebo běžné vosky. Wonder wax vytváří extra měkkou, pružnou, jakoby silikonovou vrstvu, která dokonale přilne k chloupkům, nikoliv však k pokožce. Takže ve chvíli, kdy vosk stahujete z pokožky, není přilepená na kůži, ale vosk pruží, pojme do sebe nechtěné chloupky, ale vaší pokožku nechá bez poškození, bez násilného trhnutí a zbytečného zarudnutí. Tato technologie tak eliminuje zarůstání chloupkových folikulů, nepůsobí na pokožku devastačně a přesto, že se jedná o depilaci, podráždění je u Wonder wax minimální!

Použití vosku Wonder Wax je snadné, efektivní a dá se v pohodě provést u Vás doma. Díky tomu šetří nejen váš čas, ale i zdraví pokožky a hlavně Vaše peníze! Protože po aplikaci vydrží pokožka hladká až 8 týdnů, ušetříte tak nemalé prostředky za žiletky, holící krémy, pěny, pečující přípravky a v optimálním případě, Vás chloupky a depilace bude trápit 6x do roka, což u holení je několikrát do týdne.

Krabička s voskem Wonder wax obsahuje vše, co potřebujete k nanesení, depilaci, a ošetření po depilaci. Obsahuje praktický hrneček, který dáte na cca 20 s do mikrovlnky a máte připraveno, vosku je tekutý a snadno se nanáší. Pak stačí vytáhnout z krabičky nanášecí špachtličky, buď menší na obličej, bradu, obočí atd. Nebo větší na rozsáhlejší plochy – nohy, ruce, bříško, podpaží, či oblast bikin. Stačí jen nanést, nechat zchladnout, uchopit a odlepit. Zapomeňte na škubání, či trhání, jde to snadno, samo a je o dost příjemnější a chloupky jsou ty tam.  Po depilaci použijte přiložené ubrousky, které odstraní případné zbytky vosku, ale zároveň ošetří, zklidní a hydratují pokožku.

Už se vidíte na pláži? Dokonale upravení po celou dobu dovolené? Nemusíte vozit s sebou taštičku s holením! Stačí před dovolenou použít Wonder Wax a pak si jen užívat hladkou pokožku!

  • Rozměry: vosk (nádoba) průměr 7,8 cm;
  • velká špachtle 15 cm; malá špachtle 8,2 cm
  • Barva vosku: Fialová
  • Obsah balení: 3x velký aplikátor, 3x malý aplikátor, 141 g vosku Wonder Wax v nádobce, zklidňující ubrousky, návod