Telefonická podpora momentálně mimo provoz, dotazy prosím napište e-mailem. Děkujeme za pochopení!

Bylinný balzám s kaštanem koňským 500ml

10 hodnocení

Masážní gely s kaštanem koňským o objemu 500 ml - vybírat můžete hřejivý, extra silný či chladivý gel dle své potřeby. Vhodné i jako dárek pro rodiče či prarodiče.

Varianta:
69 Kč
Dostupnost: Ihned k odeslání Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Můžeme doručit do:
24.6.2024 - - Zvolte variantu
Možnosti doručení
Kód: 5009/CHL 5009/EXT 5009/HRE Zvolte variantu
Bylinný balzám s kaštanem koňským 500ml
10 hodnocení

Detailní popis produktu

Putorius bylinný balzám s kaštanem koňským hřejivý 

Bylinný balzám s hřejivým efektem se zvýšeným obsahem chilli extraktu a kaštanu koňského.

Bylinný balzám je vyroben dle originální ověřené receptury s vysokým podílem rostlinných extraktů.

Použití: Na pokožku pro úlevu při námaze, při únavě po dlouhém stání na preventivní prohřátí svalů a kloubů. Vhodný pro zklidnění a regeneraci. Balzám obsahuje také bylinný výtažek z kaštanu koňského, který působí při otocích, z kostiválu, který urychluje obnovu buněk, arniky horské, která zmírňuje pohmožděniny a pro uvolnění, z rozmarýnu lékařského, který mírní únavu a další výtažky z bylin.

Balzám bylinný s kaštanem koňským extra silný

Bylinný balzám je vyroben dle originální ověřené receptury s vysokým podílem rostlinných extraktů.

Použití: Na pokožku pro úlevu při námaze, při únavě po dlouhém stání. Osvěžuje při únavě, vhodný pro zklidnění a regeneraci.

Balzám obsahuje bylinný výtažek z kaštanu koňského, který působí při otocích, z kostivalu, který urychluje obnovu buněk, arniky horské, která zmírňuje pohmožděniny a pro uvolnění, z rozmarýnu lékařského, který mírní únavu. Dále obsahuje měsíček lékařský a řepík lékařský, které mají hojivé účinky a další širokou škálu výtažků z bylin uvedených na etiketě.

Balzám bylinný s kaštanem koňským chladivý

Bylinný balzám s chladivým efektem, se zvýšeným obsahem mentolu, kafru, eukalyptového oleje a kaštanu koňského.

  • Používá se: Na pokožku pro úlevu při námaze, při únavě po dlouhém stání. Osvěžuje při únavě, vhodný pro zklidnění a regeneraci. Balzám obsahuje bylinný výtažek kaštanu koňského, který působí při otocích, z kostivalu, který urychluje obnovu buněk, arniky horské, která zmírňuje pohmožděniny a pro uvolnění, z rozmarýnu lékařského, který mírní únavu a další výtažky z bylin uvedených na etiketě.
  • Bylinný Balzám obsahuje: Řepík lékařský, Citrusová silice, Levandule lékařská, Ginkgo biloba, Vřes obecný, Rdesno hadí kořen, Rybíz černý, Kafr, Borovice lesní, Jedle bělokorá, Kosodřevina, Eukalyptus, Kaštan koňský, Kostival lékařský, Arnika horská, Jalovec obecný, Tymián obecný, Rozmarýn lékařský, Heřmánek, Měsíček lékařský, Šišák bajkalský, Máta peprná, Menthol.

Pravidelné používání zvyšuje účinnost.

Nedoporučuje se používat pro děti do 3 let.Použití: Dle potřeby opakujte několikrát denně. Balzám naneste na postižené místo a jemně vmasírujte. Určeno pouze pro zevní užití. Zabraňte vniknutí do očí.