Telefonická podpora momentálně mimo provoz, dotazy prosím napište e-mailem. Děkujeme za pochopení!

Black off slupovací maska - dejte sbohem rozšířeným pórům jednou pro vždy!

5 hodnocení
Každý z nás touží po upraveném vzhledu a rozšířené póry, především na nose, trápí většinu populace. Díky moderním postupům v oblasti kosmetických přípravků, jsou rozšířené póry, již dobře zvladatelné! Představujeme vám skvělou, černou, slupovací masku, která zatočí se všemi rozšířenými póry, odumřelými buňkami a černými tečkami!
 
149 Kč
Dostupnost: Dodáme za 3-5 pracovních dní
Můžeme doručit do:
30.4.2024
Možnosti doručení
Kód: V_3046
Black off slupovací maska - dejte sbohem rozšířeným pórům jednou pro vždy!
5 hodnocení

Detailní popis produktu

Každý z nás touží po upraveném vzhledu

Rozšířené póry, především na nose, trápí většinu populace. Díky moderním postupům v oblasti kosmetických přípravků, jsou rozšířené póry, již dobře zvladatelné! Představujeme vám skvělou, černou, slupovací masku, která zatočí se všemi rozšířenými póry, odumřelými buňkami a černými tečkami!

Maska je vhodná pro smíšenou, až mastnou pleť a ošetření tzv. T-zóny. Obsahuje aktivní dřevěné uhlí, které blahodárně působí na pleť, během aplikace a zbavuje jí přebytečného mazu. Maska skvěle přilne k pleti a zachytí usazeniny v pórech, které sloupnutím vytáhne! Budete překvapení, kolik nečistot na sloupnuté masce najdete!

Maska je vytvořena na bázi Pilaten dle nové korejské metody. Po právu se stala hitem v péči o pleť a to i tu problematickou. Doporučuje se při Akné, mastné pleti, či jejích částí, rozšířených pórech, nedokonalostech pleti, při mdlé a unavené pleti bez jiskry, černých tečkách i jako prevence před kožními problémy. Zajišťuje hloubkové čistění pleti, jemný gommage efekt a pleti prospěšné ošetření!

Použití je velmi snadné, že by to zvládlo i dítě. Nejprve pleť napařte, aby došlo k otevření póru. Postačí odličovací tampóny, namočené v tak horké vodě, jak snesete a přiložené na místa, která chcete ošetřit maskou. Stačí cca 6-10 minut. Doporučujeme tampóny stále oteplovat, aby otevření pórů bylo dokonalé. Teď je pleť připravená na nanesení masky! Pleť zlehka osušte. Vytlačte potřebné množství z tuby a nanášejte – stačí menší množství, takže maska vydrží i na více než 15 aplikací, samozřejmě, záleží, jak velké plochy budou ošetřovány. Maska je hutnější a opravdu černá. Při aplikaci bude lepkavá! Až budou místa nanesena, počkejte 15-20 minut, podle hutnosti nánosu, maska musí být suchá a na dotyk nelepí! Pak z jedné strany masku začněte odloupávat a jedním tahem stahujte – maska pruží a netrhá se! Zbytky masky odstraňte teplou vodou a je hotovo! Doporučuje používat 1-2 x týdně.

Uvidíte, jak se Vaše pleť rozzáří! Póry budou čisté, postupně se stáhnou, černé tečky budou minulostí.

Výhodami masky jsou:

  • Nízká pořizovací cena, profesionální kvalita
  • Pečlivé složení, neškodlivé, účinné s obsahem aktivního, dřevěného uhlí
  • Odstraňuje černé tečky, odumřelé buňky, stahuje a čistí  póry
  • Pravidelné používání zlepšuje kvalitu a vzhled pleti
  • Ošetření není časově náročné
  • Jednoduché použití z pohodlí domova

 

Balení obsahuje:

Tubu s maskou 82 ml