Telefonická podpora momentálně mimo provoz, dotazy prosím napište e-mailem. Děkujeme za pochopení!

Barevný LED pásek - oživte tvůj byt či dům!

14 hodnocení
5 metrový LED pás s dálkovým ovládaním na podsvícení interiéru. Led pásek je dodáván s dálkovým ovládáním, díky kterému lze pohodlně měnit barvy či intenzitu podsvícení. Teď za skvělou cenu 289 Kč
 
249 Kč
Dostupnost: Dodáme za 3-5 pracovních dní
Můžeme doručit do:
30.4.2024
Možnosti doručení
Kód: 2944
Barevný LED pásek - oživte tvůj byt či dům!
14 hodnocení

Detailní popis produktu

Už jste objevili LED pásky? Jsou stylovým osvětlením a mají mnoho výhod, které oceníte. Šetří spotřebu energie a mají vysokou svítivost a dlouhodobou životnost. Spotřeba LED pásků je nízká oproti klasickému osvětlení. Záleží jen na vaší fantazii, jakým způsobem pásy využijete.

Tento LED pásek je ohebný, muže se použít do zaoblených míst a je vhodný pro interiéry i exteriéry. LED pásky svítící barevným odstínem se hodí především jako efektní osvětlení. Barevný tón dodá nasvětleným předmětům zvláštní a zajímavý nádech. Záleží pouze na Vaši fantazii, jakým způsobem je využijete. Samozřejmě aplikace LED pásků má neomezené využití a lze je použít prakticky všude.

Pro lehčí instalace je LED pásek z druhé strany opatřen lepící páskou

V balení najdete barevný LED pásek, který je dlouhý 5 m. Díky této délce je schopný osvítit vámi vybranou část interiéru. Součástí balení je také dálkové ovládání. To slouží ke změně barvy a intenzity světla LED pásku.

Využití barevného LED pásku v interieru

  • Osvětlení pokojíčku
  • Osvětlení obývací pokoje
  • Osvětlení kuchyňské linky
  • Intimní osvětlení ložnice
  • Originální světelné pozadí pro youtubery a streamery
  • ... a další možnosti!