Telefonická podpora momentálně mimo provoz, dotazy prosím napište e-mailem. Děkujeme za pochopení!

VR BOX - 3D Brýle pro virtuální realitu

13 hodnocení
Po nasazení brýlí jste během pár vteřin v místě dění přímo uprostřed virtuální reality. Povolte uzdu fantazii a proměňte představy na realitu.
 
259 Kč
Dostupnost: Dodáme za 3-5 pracovních dní
Můžeme doručit do:
30.4.2024
Možnosti doručení
Kód: 2992
VR BOX - 3D Brýle pro virtuální realitu
13 hodnocení
vr box 3d bryle
Bestseller!

Detailní popis produktu

Nechce se uchvátit 3D obrazem, který vás naplno vtáhne do děje ať už filmů nebo her. K tomu, aby jsme se stal součástí vašeho oblíbeného filmu je zapotřebí váš smartphone a 3D brýle. Díky tomu, že máte obraz přímo u očí, tak vás nerozptyluje okolí a váš zážitek z filmu je o to intenzivnější. 

Oproti běžných 3D televizí vás obraz úplně pohltí a stává se opravdovou realitou. Tyto 3D brýle můžete vzít kamkoli s sebou, kdykoliv je nasadit a oddávat se plnými doušky zábavě ve virtuálním světě.

3D brýle pro virtuální realitu - podrobnosti:

  • Virtuální realita z chytrého telefonu (3,5" až 6")
  • Špičkové optické komponenty
  • Kvalitní zobrazení pro každého (s dioptrickou korekcí až 5 mm)
  • Snadné zasunutí telefonu pomocí dvířek
  • Velmi pohodlné, nastavitelné umístění na obličeji
  • Připraveno pro připojení sluchátek
  • Desítky dostupných 3D aplikací na GooglePlay a AppStore (podpora Android i iOS)

Aby byl váš prožitek ještě stylovější tak nemůže chybět zvuk. Sluchátka připojíte velmi jednoduše do zvukového konektoru a budete obklopeni nejen skvělým obrazem, ale i zvukem. 

Brýle mají nastavitelnou vzdálenost mezi čočkami tak, aby přesně odpovídaly přímému pohledu vašich očí. 3D zobrazení tak bude vždy dokonalé. Pro uživatele s dioptrickými brýlemi nebo kontaktními čočkami je systém vybaven dioptrickou korekcí v rozmezí 5 mm, takže uvidíte 3D obraz pohodlně i bez nich. Pro případ dalších korekcí je v 3D brýlích dostatek volného prostoru pro použití i s běžnými dioptrickými brýlemi.