NBR Yoga Mat podložka, 1830x600x12 mm, černá

1 hodnocení

Podložka na cvičení - Yoga Mat, neboli jogamatka. Z kvalitního a pohodlného materiálu, dostatečně veliká pro muže i ženy. Skvělý pomocník na cvičení i doplněk na kempování.

299 Kč
Dostupnost: Ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
1.12.2023
Možnosti doručení
Kód: VAC05-D87-CRN
NBR Yoga Mat podložka, 1830x600x12 mm, černá
1 hodnocení

Detailní popis produktu

NBR Yoga Mat - měkká komfortní podložka na cvičení v černé barvě je vyrobená z kvalitní kaučukové hmoty (NBR) potažené protiskluzovým povrchem na obou stranách. To zaručuje komfortní cvičení při zaručení zdravotní nezávadnosti. 

Kvalitní podložka na cvičení NBR Yoga Mat (NBR je technická značka zušlechtěného syntetického kaučuku, který nevyvolává žádné alergické reakce při styku s pokožkou) má širokou možnost použití. Podložka se používá na různé fitnessové a jiné cvičení. Jedná se o měkký materiál velmi příjemný na dotyk, ale zároveň má podložka i protiskluzové vlastnosti z obou stran, vrchní strana má i strukturovaný povrch, aby ještě více usnadňovala a zpříjemňovala cvičení. 

NBR Yoga Mat se vyznačuje také ochrannou funkci, kdy měkkou pružnou vrstvou materiálu zamezuje možnosti drobných úrazů včetně otlaků, odřenin. Proto jsou podložky vhodné i pro cvičení, kde je potřebné tlumení nárazů. Podložka se doporučuje pro fitnessová cvičení všeho druhu, pro jógu a protahování a také jako fyzioterapeutická pomůcka. Podložka je opatřena upevňovacími popruhy pro snadnou manipulaci. 

Další možné použití podložky je pro stanování jako dokonalejší náhrada klasických pěnových turistických karimatek. NBR Yoga Mat má výborné izolační vlastnosti, díky kterým Vás ochrání před prochladnutím.

Podrobnosti o podložce na cvičení NBR Yoga Mat

  • Rozměr podložky :  183 x 61 x 1,2 cm
  • Tepelný koeficient (odpor) R-value (R1) = 1,9
  • Hmotnost podložky : 0,95 kg včetně popruhů na nošení
  • Materiál - NBR - zušlechtěný syntetický kaučuk s protismykovou úpravou
  • Pro náročnější cvičení
  • Pro fyziotrerapeutické účely
  • Pro kempování - výborné tepelně izolační vlastnosti