Postavy Star Wars na dálkové ovládání - 79 cm Darth Vader

Kód: 2784
1 hodnocení
Značka: TIP!
1 399 Kč –50 %
Postavy Star Wars na dálkové ovládání - 79 cm Darth Vader
1 399 Kč –50 % 699 Kč
Ihned k odeslání

Detailní informace

Detailní popis produktu

Válka dobra a zla může začít!

Hrdinové oblíbené ságy Star Wars, mohou být nyní součástí Vaší domácnosti! Nafukovací postavy Yody a Dartha Vadera jsou připraveny na vzájemnou bitvu. Přidáte se?

Všichni je známe, každý z nás je obdivuje a každý si vybral jiného hrdinu. Nyní se proměnili do dronů, které jsou ovladatelné dálkovým ovladačemPostavičky vydávají zvuky, které jsou pro ně charakteristickéPohybují se všemi směry, otáčí se o 360 stupňů. Ať už zvolíte stranu dobra, učitele Yodu, nebo temnou stranu Dartha Vadera, o zábavu je postaráno!

Sejděte se s kamarády a spusťte válku světů. Netypický vzhled, možnosti hvězdných hrdinů a i jejich skladnost (dají se vyfouknout, když Vás omrzí), zaručují hodiny zábavy. Nyní můžete mít část Hvězdných válek i u Vás doma!

Postavičky jsou nepřehlédnutelné díky velikosti okolo 70 cm, propracované detaily, dálkový ovladač. Můžete jich pořídit více. Na stejné frekvenci můžete ovládat až 10 různých modelů (ovladač pracuje na frekvenci 2,4 GHz).

Už víte co koupit Vašemu dítku k Vánocům, co potěší Vaše kolegy z práce, nebo jaké téma bude mít vaše příští, narozeninová párty? My máme jasno!

Nabízíme dvě varianty:

  • Yoda: po nafouknutí a připojení na podstavec výška: 67 cm
  • Darth Vader:  po nafouknutí a připojení na podstavec výška: 79 cm

Oba modely se dají přepnout do režimu bez zvuku!