Pomocník pro přípravu dokonalého sushi

Kód: 2941
1 hodnocení
Značka: TIP!
199 Kč –75 %
Pomocník pro přípravu dokonalého sushi
199 Kč –75 % 49 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Neocenitelný kuchyňský pomocník - je skvělý na přípravu sushi, masových, zeleninových nebo ovocných rolek. Jednoduché ovládání, rychlé a dokonalé výsledky. Překvapte návštěvu stylovým pohoštěním!
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máte rádi sushi a obdivujete přípravu této japonské pochoutky? Zkoušíte si vyrobit sushi doma, či se spíš obáváte nezdaru z výsledku, a proto si tento gastronomický zážitek dopřejete jen sporadicky, neb cena tohoto zdravého jídla převýší v sushi barech či restauracích mnohdy Vaši chuť? Potom máme pro Vás vynikající zprávu!

Představujeme Vám přístroj – SUSHI MAKER, kterým vytvoříte a naservírujete dokonalé sushi mnoha způsobů na úrovni profesionála a nejen, že potěšíte své chuťové buňky, ale prostým leč jedinečným způsobem i prospějete svému tělu.

VĚDĚLI JSTE O SUSHI?

Není žádným tajemstvím, že se Japonci dožívají vysokého věku a konzumace syrových ryb, která není v této zemi ojedinělou specialitou, jistě k tomuto faktu hojně přispívá. I když povědomí o prospěchu ryb již vešlo ve všeobecnou známost, tak skutečnost, že syrová ryba je člověku mnohem užitečnější než tepelně opracovaná, již tak automatická není. I přestože se tento pokrm kromě rýže „nishiki“ skládá dle druhu sushi  z dalších ingrediencí jako např. avokádo, zelenina, tofu, míchaná vejce, kaviár, přesto jsou syrové plody moře (ryby, krevety, chobotnice, sépie, mořské řasy atd.) podstatnou složkou tohoto pokrmu. A tyto přísady tvoří zdroj důležitých a pro člověka prospěšných látek – kvalitních bílkovin, nenasycených mastných kyselin, jódu i minerálů a to v té nejčistší formě).

Ode dne, kdy si domů pořídíte náš SUSHI MAKER už nebudete muset patřit jen mezi obdivovatele přípravy a výroby této potraviny, Vy sami totiž budete obdivováni, protože budete umět připravit v krátké chvilce sushi dle vašich představ. Dovolujeme si tvrdit, že budete mile překvapeni jak snadno a rychle se stanete „sushi mistrem“ a budete se cítit skvěle v roli hostitele na každé své party či setkání s přáteli.

Příprava je opravdu snadná a nenáročná a zvládne ji každý, kdo bude postupovat podle jednoduchého návodu. V podstatě stačí mít připravené ingredience a ty postupně vkládat do vaničky našeho SUSHI MAKERU a pomocí rolovacího pásku utáhnout tak, aby se vytvořila pevná rolka a úžasné sushi máte připravené. Tímto způsobem zanedlouho vytvoříte tolik chodů, na kolik Vám vystačí suroviny.

SUSHI MAKER je ideální a nepostradatelný pomocník do každé kuchyně pro všechny milovníky této oblíbené pochoutky a v nadcházejícím předvánočním čase i tip na impozantní a originální dárek.

Parametry:

  • Barva: černá
  • Materiál: Plast

Nezbývá než všem spokojeným odběratelům popřát už jen DOBROU CHUŤ!