Omlouváme se, kvůli vysokému vytížení expedice nestíháme odbavovat telefonické dotazy. Prosím, pište maily, na které do 48 hodin odpovíme.

Masážní krční límec na krční páteř ROZBALENO

Kód: 5577
Neohodnoceno
Značka: AKCE!
899 Kč –67 %
4ef3ef7259e30019fc8f51f42a16b555
899 Kč –67 % 299 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Unikátní přístroj poskytuje úlevu od nejčastějších problémů s krční páteří.  ROZBALENO, KVŮLI FOCENÍ

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrostimulátor šíje a ramen stimuluje svaly elektrickými pulzy, čímž dochází k jejich posilování. Využijete ho nejen k efektivnímu formování postavy, ale i pro účinnou masáž unaveného svalstva.

Napomáhá dosáhnout uvolnění krčních svalů, zmírňuje svalovou únavu a zlepšuje prokrvení bolestivých míst. Stimuluje krevní oběh, uvolňuje krční svaly, pomáhá snížit zánět a případné bolesti krku vyplývající ze špatného držení těla či únavy. Zmírňuje bolest, uleví od stresu, napětí a bolesti hlavy.

Možnosti použití:

Mezi nejčastěji používané části těla pro aplikaci patří krk, ramena. Elektrody mají ze spodní strany měkkou pevnou hmotu připomínající želatinu. Díky tomu drží přesně tam, kde je nalepíte. Během používání se opotřebují a časem je třeba zakoupit nové. Elektrostimulátor má skutečně široké možnosti využití. Od podpory aktivního tréninku sportovce, přes celkovou svalovou regeneraci. Své uplatnění mají také při rehabilitaci, kdy je třeba ochablé svalstvo po delším pobytu v nemocnici dostat zpět do kondice. Při správném nastavení hodnot impulzů můžete odstranit svalovou bolest.

Obsah balení:

1 x stroj na masáž krku
2 x elektrodová náplast
1 x kabel

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdraví a krása
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…