Omlouváme se, kvůli vysokému vytížení expedice nestíháme odbavovat telefonické dotazy. Prosím, pište maily, na které do 48 hodin odpovíme.

Masážní kartáč pro kočky - i ta vaše ho bude milovat!

Kód: 2770/POM
2 hodnocení
Značka: TIP!
599 Kč –80 %
Masážní kartáč pro kočky - i ta vaše ho bude milovat!
599 Kč –80 % 119 Kč
Vyprodáno
Varianta
My milujeme je a ony milují nás! Pořiďte své kočičí lásce její oblíbené místo.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Také už Vás nebaví neustále vysávat kočičí chlupy, kartáčovat oblečení, gauč a křesla? Nechcete každý den trnout hrůzou, který kousek nábytku Vám Vaše kočička poškrábala tentokrát? Pořiďte si unikátní drbátko pro kočku Purrfect Arch, se kterým se tyto starosti stanou minulostí. Zatímco si Vaše kočička bude vesele hrát, drbátko dokonale vykartáčuje a zjemní její srst a vy se tak můžete jednou provždy rozloučit se zvířecími chlupy po celém bytě a poškrábaným nábytkem.

V balení naleznete jeden kus základny, která je ze spodní strany opatřena protiskluzovými pryžovými patkami, díky nimž vždy zůstane drbátko stát pevně na svém místě. Vrchní strana základny je potažena na dotek příjemným koberečkem. Dále je zde 50 cm dlouhý kartáč s plastovými štětinami a pytel šanty, což je bylina, která působí na kočky doslova jako magnet, takže se od drbátka hned tak neodtrhnou.

Montáž škrabadla je velmi snadná. Připojte štětinový kartáč k základně na označené úchyty. Nasypejte šantu do středového otvoru na spodní straně podstavce nebo umístěte trochu na kobereček, kterým je pokryta jeho vrchní strana a pak už jen nechte Vaši kočičku užívat si hodiny a hodiny příjemné masáže. Chlupy z vrchní strany podstavce odstraníte pomocí vysavače a následně podstavec vyčistíte měkkým hadříkem namočeným v teplé vodě a necháte volně uschnout.

 

Materiál: Dřevo, polyester

Rozměry:

  • Podstavec - 36 x 28,5 cm
  • Délka kartáče - 50 cm
  • Průměr kartáče - 5 cm
  • Výška kartáče - 34 cm