PROSÍM POZOR: od 19. do 23.8. nejsme k dispozici na telefonu. Emaily jsou vyřizovány do 3 dní od přijetí, objednávky jsou expedovány bez omezení. Děkujeme za pochopení!

HD kamera do auta - blackbox, černá skříňka pro záznam jízdy

Kód: 2731
7 hodnocení
Značka: TIP!
999 Kč –49 %
HD kamera do auta - blackbox, černá skříňka pro záznam jízdy
999 Kč –49 % 505 Kč
Ihned k odeslání

Jízda autem není vždy bezpečná, vybavte své auto pomocníkem, který pomůže objasnit každou situaci na silnici! Záznam pořídíte i ve tmě

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na silnicích se denně setkáváte s „piráty“, kteří svou jízdou ohrožují ostatní řidiče, tedy i vás. Nepodceňujte takové situace a vyzbrojte své auto mini kamerou! Připevníte ji do auta a veškeré dění na silnici bude pečlivě monitorováno!

Díky kamerovému záznamu budete mít vždy důkaz o tom, co se na silnici v případě nehody opravdu stalo. Mini HD kamera je také skvělou hračkou pro všechny automobilové nadšence, kteří si jízdu užívají a rádi záznamy sdílejí. Kamera disponuje senzorem pohybu a volbou automatického nahrávání ihned po nastartování!

Velkou předností kamery je bezkonkurenčně funkce nočního vidění, díky které pořídíte ve tmě záznamy až do vzdálenosti cca 3 metrů. Kamera s 2,5" LCD displejem otočným o 270° pořizuje videa ve formátu AVI a fotografie v JPG.

Balení obsahuje:

  • kameru
  • baterii
  • držák do auta
  • napájecí kabel do zapalování v autě
  • český návod

Doplňkové parametry

Kategorie: Autodoplňky
Záruka: 2 roky