Omlouváme se, kvůli vysokému vytížení expedice nestíháme odbavovat telefonické dotazy. Prosím, pište maily, na které do 48 hodin odpovíme.

Fur Balls Touláček fialový

Kód: 5783
2 hodnocení
Značka: AKCE!
749 Kč –29 %
fur balls toulacek fialovy
749 Kč –29 % 529 Kč
Ihned k odeslání (1 ks)

Fur Balls Touláček fialový

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fur Balls Touláček fialový

Snad každé dítko má rádo plyšová zvířátka a překvapení. Hračka Fur Balls v sobě tyto 2 věci spojuje. V hezkém kufříku je uložena plyšová kulička a do poslední chvíle nevíte, jestli se z ní vyklube pejsek, kočička nebo zajíček.
Po vykoupání, vysušení a vykartáčování plyšové kuličky je odhaleno tajemství, co za zvířátko jste si vlastně přinesli domů, zda kočičku, pejska nebo králíčka.
Krabičku, ve které byla kulička zabalena můžete použít jako domeček pro své zvířátko.

Plyšáček je tajemný. Vykoupejte kuličku, vysušte a vykartáčujte a radujte se ze svého nového plyšového kamaráda. Připněte mu obojek se jménem, ozdobte jej sponkou.
Součástí balení je certifikát o adopci a záchraně mazlíčka.Dejte tomuto roztomilému kamarádovi a novému členovi rodiny hřejivou náruč, pohlazení a nový, útulný domov.

Plyšový Touláček ve fialové barvě se bude vašemu malému milovníkovi zvířat určitě líbit.

Plyšový Touláček Fur Balls je jako překvapení vyráběn ve variantě kočičky, pejska nebo králíčka. Variantu zboží NELZE vybrat, jelikož se jedná o překvapení.

Obsah balení:

  • plyšový mazlíček (překvapení)
  • kartáč ve tvaru srdíčka
  • sponku
  • obojek
  • certifikát o záchraně
  • Rozměry balení: 24 x 19 x 13,5 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro děti
Záruka: 2 roky