Elektrický čistící kartáč Hurricane Spin Scrubber (Pomačkaný obal)

2 hodnocení

Skladný, nastavitelný, rychlý! Použít ho můžete na velké plochy, ale i na úzké, nepřístupné spáry. Vhodný na úklid koupelen, toalet, okolo bazénu i na další plochy.

Položka byla vyprodána…
standardní cena: 649 Kč –11 % 579 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 7216
Elektrický čistící kartáč Hurricane Spin Scrubber (Pomačkaný obal)
2 hodnocení
hurikan
Akce
649 Kč –11 %

Detailní popis produktu

Kdo by nechtěl mít doma uklizeno s minimálním úsilím? V dnešní, uspěchané době, kdy hodně času trávíme v práci a doma si chceme odpočinout, uvítá každý z nás, když se objeví pomocník, který udělá těžkou práci za nás! A právě tím pomocníkem je inovativní kartáč  Hurricane Spin Scrubber. Žádné kabely! Aku provedení s šikovnou nabíječkou.

UPOZORNĚNÍ: Jedná se o prodej nového, nepoužívaného výrobku, který má ale pomačkanou krabici z přepravního kartonu. Na druhou stranu nabízíme za tento poškozený obal kompenzaci ve formě slevy z celého výrobku.

Pro tento kartáč je šťastné číslo tři.  Koukněte na to, co všechno umí!

  • 300 otáček / min 
  • 3 nástavce
  • 3000 kvalitních a odolných štětin
  • Drhne, čistí, leští, pracuje za Vás

Skladný, nastavitelný, rychlý! Použít ho můžete na velké plochy, ale i na úzké, nepřístupné spáry. Použití venku i uvnitř. Žádné ohýbání, lezení po stoličkách, klečení! Žádná špína nemá šanci. Použití v koupelně, v dílně, v kuchyni a kdekoliv potřebujete zatočit i s odolnou špínou. Zamilujete si jeho praktičnost, multifunkčnost, rychlost, bez-kabelové provedení a minimální úsilí a uklízení bude radostí!

Tři různé nástavce na různé plochy!

V balíčku se nacházejí tři různé nástavce s kartáči, určené k vyčištění různých ploch. Pomocí kuželovitého nástavce můžete vyčistit úzké prostory, či spáry. Půlkruhovým kartáčem nejlépe vyčistíte umyvadla či sprchové kouty. Na podlahy a stěny, nebo jiné rovné plochy, je nejvhodnější plochá kartáčová násada.

3000 štětin pracuje rychlostí 300 otáček za minutu!

Otočná hlavice, na které se nachází 3000 vysoce kvalitních štětin se pohybuje rychlostí 300 otáček za minutu. Díky tomu bude vaše kuchyň či koupelna čistá bez větší námahy. Během čištění budete ušetřeni klečení, ohýbání se i namáhavého natahování. Hurricane Spin Scrubber stačí zapnout, vyčistit špinavé plochy a hotovo

Kartáč je vhodný i jako dárek! Každý z něj bude nadšen. Díky lehkému provedení si s ním poradí i větší děti!

Obsah balení - rotační čistič

  •     1 x Hurricane Spin Scrubber přístroj
  •     1 x nabíječka
  •     1 x plochý kartáč na větší plochy
  •     1 x kuželovitý kartáč na čištění spár
  •     1 x polokulovitý kartáč na různé povrchy (umyvadla, vany, sprchové kouty a jiné)
  •     1 x prodlužovací rukojeť

Potřebujete náhradní kartáče, nebo si je chcete pořídit do zásoby?

K přístroji doporučujeme dokoupit i druhou sadu náhradních čistících kartáčů. Sadu tří náhradních kartáčů pro Hurricane Spin Scrubber dokoupíte u nás zde >>