Čistící přístroj na okna Mr.Ti

Kód: 2953
11 hodnocení
Značka: TIP!
479 Kč
Ihned k odeslání
Někomu stačí málo ke štěstí – třeba mít čistá okna beze šmouh. Toto přání se vám nyní splní v podobě čističe oken Mr. Ti, se kterým umyjete okna, obkladačky i sprchové kouty snadno a rychle a navíc bez zbytečného cákání a kapání špinavé vody všude kolem.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mr.Ti je jen jeden!
S geniální světovou novinkou, čističem Mr.Ti, očistíte od nynějška panoramatická okna, obkladačky v koupelně a výklopné sprchové kouty bez námahy a zcela bez šmouh! Všechny hladké povrchy, dokonce i půlobloukový sprchový kout, budou napříště zářit čistotou!Vše září čistotou!
Se skvělým čističem Mr.Ti je konec kapání, stříkání a mokrých podlah při mytí oken! Díky integrovaným kanálkům, určeným na sběr špinavé vody, se znečištěná voda dostává při stírání přímo do integrované nádržky k tomu určené. Čištěné plochy jsou okamžitě čisté a špinavou vodu stačí po skončení vylít. Jednodušší to už nemůže být!

Mr.Ti nejlepší vynález v oblasti čištění!
Na rozdíl od jiných čističů oken vás skvělý Mr.Ti přesvědčí nejen přijatelnou cenou, ale i jedinečnými výsledky! Usnadněte si čištění oken, spolehlivý Mr.Ti vám dokáže, že je zaslouženě jedničkou na trhu!

Parametry:

  • materiál: tvrzený plast, tyčka z kovu, stěrka čirý silikony
  • rozměry: kbelík (šxvxh) 32x24x7,5 cm; nástroj na předčištění šířka 29 cm, délka tyčky 40 cm; hlavní stírací díl šířka 29 cm