Omlouváme se, kvůli vysokému vytížení expedice nestíháme odbavovat telefonické dotazy. Prosím, pište maily, na které do 48 hodin odpovíme.

Bunchems - kreativní stavebnice pro děti

Kód: 2677/600 2677/800 Zvolte variantu
38 hodnocení
Značka: TIP!
499 Kč 599 Kč od 499 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bunchems - stavebnice s kreativními bodláčky

Popusťe uzdu fantazii!

Skvělá zábava pro malé i velké stavitele, která nikdy neomrzí. Popusťte uzdu fantazii s naším stavebnicovým MEGA packem a postavte si cokoliv, co vás napadne! Budete překvapení, jak krásné výtvory umí postavit děti!

Stavebnice Bunchems je naprosto unikátní druh stavebního materiálu. Měkké, na omak velmi příjemné chomáčky, ve veselých barvách, spolu drží pohromadě a tak můžete stavět, ohýbat, kombinovat, namotávat a vytvářet prostě cokoliv. Díky bohatému příslušenství můžete vytvořit veselé postavičky a barevná zvířátka, nebo honosné paláce, či do nebe sahající stavby.

Tato stavebnice by neměla chybět v žádné výbavě dětského pokojíku. Pro děti není stavebnice pouhou zábavu, ale rozvíjí hmatové a barevné vjemy, dětskou jemnou motoriku, prostorovou představivost, fantazii a smysl pro detail. Odměnou vám budou hodné, zabavené děti, protože platí: KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ!

Skládačka BUNCHEMS plná kreativních dílků

Děti se zabaví stavěním třeba v období, kdy je venku ošklivo, nebo jsou nemocné! Vzhledem k neomezeným možnostem a variabilitě stavebnice, mohou vytvářet stále nové věci. Může pořádat stavitelské odpoledne! Sedněte si se svými dětmi a začněte stavět, zaručujeme, že vás to bude bavit a stavebnice vás vtáhne zpátky do dětství. Stavebnice jsou vzájemně kompatibilní, takže pokud jich nakoupíte více, bude dostatek materiálu i na velkoměsto.

Navíc se snadno uklízí, což ocení hlavně rodiče! Až bude čas jít do postýlky, nebo vyhlásíte konec hry, stačí chomáčky nahnout k sobě a udělat z nich třeba kouli J. Díky úžasným vlastnostem stavebnice drží po kupě a úklid zabere jen chvilku, oproti jiným dílcovým stavebnicím.

Bunchems autíčko - inspirace

Tento dárek ocení každý, koho jím podarujete. Ještě váháte? Podívejte se na přiložené video. My už máme jasno, co bude letos hitem pod vánočními stromečky!

Balení obsahuje:

  • 400, 600, 800, 1000 nebo 1200 ks různých dílků stavebnice ve stylové krabici
  • Obrázkové návody, jako inspirace pro začátek
  • Sadu doplňků k tvoření postaviček - oči, nohy, čepice apod.
  • Barva stavebnice: různobarevná

Bunchems Eiffelova věž - Eiffelovka