Omlouváme se, z důvodů vytížení nejsme schopni vyřizovat telefonické dotazy. Prosím, pište emaily, na které do 2 pracovních dní odpovíme. Děkujeme za pochopení!

Bezdrátová sluchátka 8v1 - VÝPRODEJ

Kód: V_4888
2 hodnocení
Značka: TIP!
799 Kč –69 %
bezdratova sluchatka 8v1
799 Kč –69 % 249 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Sluchátka 8v1 se hodí k televizi i počítači. Jsou bezdrátová a můžete v nich třeba poslouchat i rádio!

Detailní informace

Detailní popis produktu

POZOR! Výjimečná akční cena platí do vyprodání zásob!

Užijte si svou oblíbenou hudbu nebo filmy na maximum. Bezdrátová sluchátka nabízejí vynikající prostorový zvuk. Potěší vás i 8 metrový dosah, pěkný design a funkční stojan, na kterém budou sluchátka vždy na svém místě.

Základna je vybavena i konektorem pro připojení externí antény a bezdrátovým poslechem pro rádiové vysílání. Sluchátka mají i vestavěné FM rádio a mikrofon. Navíc mají i speciální funkci monitoringu. Základnu můžete například umístit do dětského pokoje a bezdrátová sluchátka tak mohou být i náhradou za elektronickou chůvičku.

Bezdrátové poslech pomocí anténního vysílače, součástí balení je i základna. Možnost připojení pomocí kabelu bez baterií. Napájení: sluchátka na 2 x AAA baterie (nejsou součástí balení), stanice na 2 x AAA baterie (nejsou součástí balení).

Multifunkční sluchátka nabízejí výrazné basy a kvalitní zvuk. Navíc mají vestavěné FM rádio a mikrofon ve vysílací základně. Jsou ideální pro poslech hudby, sledování filmů nebo třeba ke skypování a chatování po internetu. A to vše bez otravných kabelů, které se jen zamotají a způsobují problémy. Vše potřebné regulujete a ovládáte tlačítky umístěnými přímo na sluchátkách. Vysílací stanice se nabíjí přes 2 AAA baterie a sluchátka můžete zapojit do jakéhokoli zdroje pomocí kabelu a bez použití baterií.
bezdratova-sluchatka-8v1+

Podrobnosti o bezdrátových sluchátkách

  • vynikající prostorový zvuk
  • 8 metrový dosah
  • konektor pro připojení externí antény a bezdrátové poslech pro rádiové vysílání
  • vestavěné FM rádio a mikrofon
  • speciální funkce monitoringu - např. můžete základnu umístit do dětského pokoje a máte tak chůvičku na hlídání dětí
  • kompatibilní se všemi MP3 přehrávači, televizory, DVD přehrávači a PC
  • možnost připojení pomocí kabelu bez baterií
  • bezdrátové pásmo: 88 - 108 MHz